Kas mandinga pavasarį ir vasarą? 2021 m. mados tendencijos

Kas mandinga pavasarį ir vasarą? 2021 m. mados tendencijos

Karantinas kažkada baigsis ir vėl galėsime puoštis, ruoštis ir eiti į žmones. Neabejotinai norėsis atsinaujinti. O prieš renkantis naujus drabužius artėjančiam sezonui, kviečiame susipažinti su pavasario-vasaros 2021 mados tendencijomis. Kokie džemperiai bus ant bangos?

Kokybiškas džemperis turi ne tik gerai atrodyti, bet ir būti malonus odai – švelnus, minkštas, leidžiantis kvėpuoti, neerzinantis. Išlieka tendencija sportiškus laisvalaikio drabužius derinti ir su džinsais, ir su puošniais aksesuarais. Kokybiški džemperiai aktyviam gyvenimui apima kelias funkcijas – jie praktiški, patogūs ir stilingi.

Šių 2021 metų mados tendencijos

Džemperiai su kapišonais

Džemperių su kapišonais (gobtuvais) populiarumas stipriai išaugo, kai socialinio tinklo „Facebook“ įkūrėjas Mark Zuckerberg vilkėdamas mėgstamą džemperį ėmė rodytis ir renginiuose, ir televizijos laidose. Nors iš pradžių buvo besišaipančių, kad jam metas suaugti, greitai šiuo pavyzdžiu pasekė tūkstančiai žmonių, vertinančių patogumą, kad ir kur bebūtų.

Laisvi drabužiai, platūs siluetai

Apgludusias bliuskutes ir įlemenuotus švarkelius keis apsmukę marškinėliai ir oversize džemperiai.

Žemės spalvos – lavos raudona, garstyčių geltona, ruda

Itin populiarus spalvų pasirinkimas – žemės spalvos – lavos raudona, garstyčių geltona, ruda. Žinoma, savo pozicijos lengvai neužleis ir klasikinė juoda, pilka, raudona. Taip pat ant bangos bus ir rožinė.

1990-ųjų grįžimas

Grįžtame į praeitį – vėl bus madingi veliūriniai sportiniai kostiumai ir neoninės spalvos. 1990-ųjų stilius niekur nedingo!

Suderinti kostiumai

Hashtagas prekės ženklo džemperiai vyrams, moterims ir poroms dažniausiai yra klasikinių spalvų ir siluetų, tad juos itin paprasta suderint ir su džinsais, ir su sportinėm kelnėm ar tamprėm. Kiekvieno skoniui ir poreikiams.

Tvarūs audiniai

Mūsų džemperiai siuvami iš kokybiško audinio, nenusiskalbia net po daugelio skalbimų. Elastingi ir patogūs rankogaliai bei juosmens linija nevaržo judesių, o minkštas audinys nedirgina odos.

Minimalistinis dizainas

Klasikinių siluetų, neutralių spalvų moteriški džemperiai ir vyriški džemperiai mūsų parduotuvėje yra išskirtinio, tačiau lakoniško dizaino, neperkrauti detalėmis. Toks drabužis išlieka aktualus net mados tendencijoms keičiantis. Minimalistinis dizainas – tai ką galite derinti prie įvairių aprangos derinių.

Personifikavimas

Praėjo laikai, kai madingiausi buvo džemperiai ir marškinėliai su dideliu prekės ženklo logotipu matomoje vietoje. Drabužiai padeda išreikšti save, atskleisti asmenybę. Hashtagas elektroninė parduotuvė jau šiandien siūlo platų džemperių, kurie atspindėtų Jūsų požiūrį, atskleistų humoro jausmą ar tautinę tapatybę, pasirinkimą.

Mažiau oficialumo – daugiau laisvės

Kai dauguma asmeninių ir profesinių susitikimų persikėlė į virtualią erdvę, dažniausiai sau ir kitiems keliame gerokai mažesnius reikalavimus dėl išvaizdos. Žinoma, finansininkams, teisininkams ar politikams dažnai tenka net iš namų dirbti su kaklaraiščiu, tačiau daugybėje kompanijų penktadieniai be kostiumo virto savaite be kostiumo. Tad griežto aprangos kodo darbe neprivalančių laikytis profesijų atstovai nuotoliniuose susitikimuose puikiausiai gali dėvėti džemperį. Gali pakakti tik jo, nes kamera dažniausiai fiksuoja tik vaizdą iki pusės.

Komfortas ir ramybė

Ilgą laiką praleidę namuose dėl karantino apribojimų, pripratome prie patogumo, kurio greičiausiai nenorėsime atsisakyti ir pandemijai pasibaigus. Todėl riba tarp sporto mados ir laisvalaikio drabužių vis plonėja. Oversize džemperiai moterims su tamprėmis ar dviratininko šortais – ateinantį sezoną turėtų būti gana dažnas gatvėse matomas derinys.

Nykstant riboms tarp sporto ir laisvalaikio, laisvalaikio ir darbo aprangos, džemperiai tampa dar universalesni, plačiau pritaikomi. Tad jei norisi vilkėti patogiai, stilingai ir neatsilikti nuo naujausių mados vėjų, telieka išsirinkti sau labiausiai patinkantį Hashtagas džemperį el. parduotuvėje ir naujo sezono laukti atsinaujinus.

Sklandžiam svetainės veikimui bei Jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus (angl. „Cookies“). Naršydami mūsų svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.