Drabužių pirkimas internetu

Drabužių pirkimas internetu

Drabužiai internetu puiki išeitis šiuolaikiniam žmogui, kuriam vis pritrūksta laiko ne tik draugams, artimiesiems, širdžiai mielai veiklai, bet ir ramiai išgerti rytinės kavos puodelį, o bėgiojimas po parduotuves ieškant drabužių yra tikra prabanga. Šuoliais bėgantis gyvenimo tempas ir pasaulinės pandemijos pakoregavo mūsų pirkimo įpročius ir vis dažniau atsigręžiame į internetines. O kad drabužių pirkimas internetu būtų maloni patirtis ir į ką reiktų atkreipti dėmesį tuoj papasakosime šiame straipsnyje.

Džemperiai poroms – kodėl juos patogu pirkti internetu?

Kad internetinėje parduotuvėje įsigytumėt patikusį išskirtinį, originalų moterišką ar vyrišką džemperį, marškinėlius užtenka turėti kompiuterį su interneto prieiga. Internetinės drabužių parduotuvės dirba dvidešimt keturias valandas per parą. O patikusį gaminį pristatys į namus, darbą arba antrai pusei kaip dovaną. Mūsų el. parduotuvėje pirkti džemperiai internetu moterims tikrai pradžiugins jūsų mylimą žmogų esantį užsienio didmietyje, o mūsų komanda pasirūpins pristatymu į bet kurį pasaulio galą.

Pasiruošiant pirkimui, svarbu įvertinti dydžius pagal mūsų dydžių lenteles. Svarbu išsimatuoti reikiamus matmenis ir pasirinkti dydžius būtent pagal parduotuvės pateiktus išmatavimus.

Skaitykite apie drabužius internete

Rinkdamiesi tie drabužius internetu moterims, tiek drabužius internetu vyrams perskaitykite prie jų esančius aprašymus. Drabužių aprašymai jums suteiks ne tik pagrindinę informaciją apie išmatavimus ar spalvą, bet taip pat sužinosite, kaip jį prižiūrėti, sužinosite daugiau apie jo išskirtinumą ir patogumą.

Su matavimo metru išmatavote savo pagrindinius dydžius, išsirinkote norimą drabužį, perskaitėte aprašymus, todėl laikas įvykdyti pirkimą. Prieš perkant produktą susipažinkite su taisyklėmis ir sąlygomis.

Neretai ir patys pirkėjai dalinasi įsigytų drabužių nuotraukomis arba video pardavėjo socialinėje interneto paskyroje. Ten galite pamatyti, kokį drabužį atsiuntė pirkėjui pardavėjas, kaip jis buvo supakuotas, kaip drabužį geriausiai prižiūrėti, kaip jis dėvisi, taip pat galėsite rasti daugiau patarimų, kokie drabužių deriniai tinkamiausi, padės apsispręsti, ar drabužį užsisakyti, kaip dovaną draugui.

Bet, jeigu vis dar abejojate, ir turite papildomų klausimų, rašykite mums per svetainę, arba susisiekite kitais nurodytais kontaktais. Esame pasirengę jums patarti ir atsakytį į klausimus.

Ką daryti, kad netikusį džemperį ar kitą prekę priimtų atgal?

Kaip minėjome ankščiau, nepamirškite perkaityti internetinės drabužių parduotuvės taisyklių dėl prekių grąžinimo. Netinkamos kokybės drabužiais yra laikomi tokie, kurie yra blogai susiūti per siūles, su skylėmis, su defektais arba dažantys kitus drabužius ar kūną, kai yra dėvimi. Pagal Lietuvos įstatymus per keturiolika dienų nuo prekės gavimo galite reikalauti, kad už tokį grąžintų pinigus arba pakeistų prekę atitinkamu nauju, kokybišku drabužiu.

Drabužiai internetu yra puiki mintis, jeigu norite ne tik sutaupyti pinigus ar laiką, bet ir įsigyti kokybiškų ir originalių prekių. Rinkitės iš mūsų siūlomo katalogo:

Sklandžiam svetainės veikimui bei Jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus (angl. „Cookies“). Naršydami mūsų svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.